Kas Sina Londistet tead?

216_0002

Ma arvan, et tead. Või vähemalt oled kuulnud. Ei, ei, ma ei mõtle seda armsat elevanti lapsepõlvest. Ikka Londiste Kooke 🙂 Ammu juba plaanisin neid külastada aga ununes ikka ja jälle.

Ühel õhtul pidid tüdrukud külla tulema ja murdsin pead, mida neile pakkuda. Ise tulin joostes töölt ja äkki tuli meelde, et Londiste jääb mulle tee peale täpselt. Nimelt pesitseb nende armsa roosa elevandiga konteiner Telliskivis, ning seda on raske mitte märgata. Hüppasin sealt läbi ja tassikoogikesed olidki olemas!

216_0006

Valisin hetkel alles olevate seast vaarika täidise ja toorjuustukreemiga vanilje tassikoogikesed ning toorjuustukreemiga porgandi tassikoogikesed.

216_0009

216_0011

Vanilje koogikesed nagu näha nägid super nunnud välja. Ideaalne väikestele printsessidele. Mina aga armusin ära porgandi tassikooki. Mul ausalt ei ole sõnu kirjeldamaks kui head need olid. Päriselt! Nii pehme ja mõnusalt moist. Sulas suus. Neid oleks ikka kohe mitu tükki ära söönud kui ma oleks osanud rohkem osta 😀 Aga tõesti… Nüüd tean järgmine kord kui Londistele külla lähen, kuidas oma maitsemeeli hellitada. Porgandi Tassikooooogiga!!!

fa199be793cafb1dcc453bc79163c951

216_0012

Lisaks oma pesale Telliskivi toidutänaval, võtab Londiste ka tellimusi vastu nii tassikoogikestele kui ka tortidele. Jälgi neid kindlasti ka Facebookis ja Instagramis 😉

216_0010

Siin kohal tervitan Erikat, kellega me ülikooli ajal kohtusime ning isegi sama ühikatuba vahepeal jagasime ning kes on selle imearmsa tegelaskujuga ettevõtte algataja! Soovin sulle palju jõudu, jaksu ja palju õnnestumisi koos Londistega 🙂

Kes pole veel Londiste Kookidele külla jõudnud, siis kindlasti soovitan see teekond ette võtta 🙂

♥Kaia

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s