Loomaaeda ja kohvikusse, selleks pühapäevad ju ongi

Peale vihmast nädalat on viimased soojad päikeselised päevad nii mõnusad olnud. Loodan vaid, et need ei olnud selle suve viimased ja häid üllatusi ilma valdkonnas tuleb veelgi.

Mul kohe on selline komme, et korra aastas võiks nagu loomaias käia. Kuigi ma tean et seal midagi uut ei ole aga ikkagi.  Ja see aasta oli see veel tegemata. Seega viimane aeg  külastada ja ilma nautida. Mõeldud, tehtud!

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Loomaaias ring tehtud ja kõhud tühjad. Vahepeal muidugi oli kohustuslik jäätisepaus ka. Tee viis Blissi. Seda kohta soovitan ka kõigil külastada, kes veel käinud pole. Lihaarmastajatele igaks juhuks võiks mainida, et põhineb selle koha toit siiski taimtoidul. Kuid sellegi poolest ei tasuks pead norgu lasta,  vaid ikka teekond ette võtta kuna maitseid on seal mitmeid ja oma taldriku saad ise kokku panna just nendest toitudest, mida sina soovid. Muidugi on mul seal juba omad lemmikud välja kujunenud, aga alati tahaks ju midagi uut ka proovida. Nii ma siis käin seal oma taldrikuga pea laiali ringi ja ei suuda otsustada, mida täna kõhule pakkuda. Samuti on mul juba traditsiooniks kaasa osta toorkooki – pähklipõhjaga šokolaadikooki 😛

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Millal sina viimati loomaaias käisid?

Kui pole ammu sinna jõudnud või oli plaanis minna, siis tea et 25.augustil saab Tallinna Loomaaed 77 aastaseks. Siis on loomaaias suur-suur pidu ning piletihind pidi ka sel päeval olema soodsamast soodsam 😉 Loe rohkem siit!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s